Shikoni Se Si Kta Dy Dema Te Fuqishem Perplasen Ne Mes Veti Dhe Ngordhin Ne Vend…(VIDEO)

Uncategorized

Video shokuese e publikuar në internet tregon dy dema të cilët pas një përplasje, ngordhin në vend.
Ngjarja, ku dy dema me peshë rreth gjysmëtonësh, thuhet se ka ndodhur në veri të Spanjës, në Sanguesa në Navarra, transmeton Telegrafi.
Incidenti ndodhi pasi ata ishin lënë të lirë në një arenë përplasjesh, pas mbërritjes nga një fermë në afërsi të qytetit të Avilës.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *