(VIDEO)Hajduti i hyn në shtëpi për ta gra bitur, modelja përballet me të komplet la kuriq

Uncategorized

Një ngjarje e pazakontë i ka ndodhur modeles Dani Banks në SHBA, e cila u përball me një ha jdut që ishte futur në shtëpinë e saj për ta vj edhur.

Dani u zgjua nga gjumi nga të lehurat e qenit të saj dhe kur po kontrollonte shtëpinë, u përball me haj dutin, i cili ishte i ar matosur.

Gjatë gjithë kësaj situate, modelja ishte komplet e zhve shur.

Përballja e saj me ha jdutin është kapur nga kamerat e sigurisë të modeles.

Aty është ilustruar çasti kur ha jduti mori modelen dhe nën kër cënimin e armës e detyroi atë të hapte kasafortën. Megjithatë, aty brenda nuk kishte asgjë dhe ha jduti u largua pa grabitur gjë. Vet modelja e ka dorëzuar këtë video në polici për të zbardhur ngjarjen.

Më poshtë pamjet:

VIDEO

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *